Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Mooie toetsresultaten bij De Spoorzoeker!

11 februari 2020

Trots!

De toetsresultaten van januari 2020 zijn hoger dan ooit! Op bijna alle vakken behalen we de ambitie van onze school. Hier zijn we dan ook zeer trots op!

 

Ambitie gericht werken (AGW)

Op De Spoorzoeker werken we al een aantal jaren ambitie gericht. Ambitie gericht werken zorgt ervoor dat de kwaliteit van ons onderwijs omhoog gaat en dat hierdoor ook de resultaten van onze kinderen omhoog gaan!

Dit ambitiegericht werken doen we door gebruik te maken van 4D:

Data Duiden Doelen Doen.
 

We verzamelen Data door de cito toetsen te maken lijsten in te vullen over leren-leren & sociaal gedrag. Na de toetsweken bekijken we de toetsresultaten en leggen deze naast de schoolstandaard (de ambitie wat we willen behalen) dat noemen we het Duiden. We doen dit op school niveau, op groepsniveau en op individueel leerlingniveau. Vanuit het duiden stellen we nieuwe Doelen op, op schoolniveau en groepsniveau. Hier gaan we vervolgens mee aan de slag, dat is het Doen!
 

Dit heeft ervoor gezorgd dat elk jaar onze resultaten omhoog gaan en we nu weer hoger scoren!

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

De Spoorzoeker

Kasteel Hillenraedstraat 36 

6043 HK Roermond

Tel.: 0475 - 320 805

E-mail: Spoorzoeker@aloysiusstichting.nl