Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Samen betekenisvol leren!

13 maart 2023

Om onze netwerkpartners in de regio Midden-Limburg mee te nemen in waar wij op focussen richting 2025, maakten wij als samenwerkende Aloysiusscholen een regiokrant. Daarin vertellen wij graag hoe wij zelf, met elkaar én samen met partners in onderwijs, jeugdhulp, sport en cultuur, werken aan kansengelijkheid voor onze leerlingen. Zodat zij nu en straks kunnen meedoen en betekenis kunnen geven aan hun toekomst.

Benieuwd?
Download de krant die we samen gemaakt hebben met onze collegascholen Widdonckschool en De Ortolaan Heibloem, De Ortolaan Roermond en de Latasteschool.

 

 Nieuwsarchief

De Spoorzoeker

Kasteel Hillenraedstraat 36 

6043 HK Roermond

Tel.: 0475 78 36 03

E-mail: Spoorzoeker@aloysiusstichting.nl